Antalya Akseki Pişkinler İnşaat
Hizmette Kalite..

HİZMETLERİMİZ

DEVAMLI KALİTE..

1-İNŞAAT HİZMETLERİ ;


Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.

Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.

 

Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.

Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan yapılmaktadır.

Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.

Hizmet alanlarımız;

 1. Çok katlı konut, iş merkezi
 2. Villa
 3. Site
  İdari Kurumlar , Okullar
 4. Özel mekanlar; Restaurant, cafe, butik, otel, mağaza, spor salonu
  Restorasyon

2-DEKORASYON HİZMETLERİ

 

 1. Müşteri firmaların hazır satın aldıkları fakat konseptlerine uygun olmayan yapılar ve/veya yapım tarihi eski olup değiştirmek istedikleri yapıları.

  Firmanın isteklerine ve modern inşaat tekniğine uygun olarak yeniden tasarlanıp projelendirilir.

  Tasarım aşaması tamamlanıp müşterimiz tarafından onaylanan projelerin tarafımızdan imalatına geçilir. İmalatın her aşaması büyük bir titizlikle denetlenip tasarıma tam uyumu sağlanır.

   

  İç Mimari Tasarım ve İmalat İşleri

  Firmamız, sanayi yapılarının prestij binaları olan idari ve sosyal tesislerinin, yatırımcı firmanın konseptine uygun olarak iç mimari tasarımını hazırlar.

  Tasarımların hazırlanması esnasında tasarımda yer alan her malzemenin yerli yabancı bütün alternatiflerini inceleyerek uygun olanları müşterimizin seçimine sunar.

  Seçilen malzemelerin tasarıma uygun üretilmesini sağlar ve denetler. Üretimi tamamlanan malzemenin, büyük bir titizlikle montajının yapılmasını sağlar.

  fis mobilyaları,oturma grupları,masa,koltuk, yemek odası, yatak odası, genç mobilya, mutfak,
  banyo, masa, kapı üniteleri tasarlanarak imalat ve montajı yapılmaktadır.

  Uygulama alanları; Alışveriş Merkezi, Mağaza, Ofis, Fabrika, İmalathane, Kafe, Restaurant, Konut, Site, Fuar

  .

  TARİHİ EV RESTORASYONU

 2. Pişkinler inşaat olarak restore çalışmlarını en iyi şekilde tasarlıyor ve Müşterilerimize sunuyoruz.
  Tarihsel varlık niteliğindeki kültür evlerinin gelecek nesillere aktarılabilmesi için yapılan tarihi ev restorasyonu tamiri güçlendirmenin bütününü kapsayan bir çalışmadır. Tarihi ev yapısının kültürel mirasa hizmet edebilmesi için geleceğinin sürdürülmesini sağlayan tarihi ev restorasyonu tamiri yapılmalıdır. Restorasyon yüzyıllardan beri yapılması gereken onarım işi olmuştur. Tarih kültür mirasını koruma bilinciyle tarihi ev restorasyonu yapılarak geleceğe taşınması sağlanmalıdır. Tarihi ev restorasyonu çalışmasının amacı yapının tarihsel kimliğini koruması ve aktif olarak faaliyetinin devam etmesini sağlamaktır.


 

 

Restorasyon

Tarihi ev yapısının kültürel mirasa hizmet edebilmesi için geleceğinin sürüdürülmesini sağlayan tarihi ev restorasyonu tamiri yapılmalıdır.Projelerimiz İçin tıklayınız..

1992'den beri Huzurlu ve Yaşanabilir Ortam İçin Çalışıyoruz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Akseki Antalya Pişkinler İnşaat San.TicLtd Şti. Adres; Ömer Duruk Cad. No : 42/8 Telefon: 0(242) 678 18 01